Regulamin
Administrator   
piątek, 01 stycznia 2010 19:22

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze strony internetowej Psychologia-Biznesu.pl, zwanej dalej Serwisem.

Właścicielem Serwisu jest GreenMouse Sp. z o. o., zwana dalej Administratorem.

  • Adres siedziby: Czerwona 7, 33-101 Tarnów
  • Adresy poczty elektronicznej: studio[mal_pa]greenmouse.pl.

1. Przedmiot sprzedaży

1.1. Przedmiotem sprzedaży w Serwisie jest abonament dostępu do treści Serwisu, znajdujących się w strefie płatnej.

2. Składanie Zamówienia

2.1. Na stronie Serwisu Użytkownik może dokonać Zamówienia abonamentu. Użytkownik musi dokonać Rejestracji, aby dokonać Zamówienia.

2.2. Składając Zamówienie, Użytkownik zobowiązuje się do przeczytania, zrozumienia oraz zaakceptowania treści widocznych w Serwisie oraz zawartych w e-mailach przesyłanych przez Serwis.

2.3. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie wpisane lub wybrane przez Użytkownika dane, które uniemożliwią Użytkownikowi opłacenie Zamówienia lub korzystanie z opłaconego Zamówienia.

2.4. Składając Zamówienie Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz 883) w zakresie niezbędnym do zrealizowanie Zamówienia.

3. Opłacenie Zamówienia

3.1. Serwis korzysta z bezpiecznego systemu płatności PayU. Każde Zamówienie otrzymuje indywidualny numer konta, na który Użytkownik dokonuje przelewu.

3.2. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

3.3. Zamówienia, które nie zostały opłacone w ciągu 10 dni od dnia złożenia Zamówienia, zostają automatycznie anulowane.

4. Realizacja Zamówienia

4.1. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od formy płatności

4.2. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z realizacją Zamówienia, należy kontaktować się Administratorem Serwisu.

4.3. Użytkownik może otrzymać za zakup fakturę VAT. Dane niezbędne do wystawienia faktury (pełną nazwę firmy, adres siedziby, kod pocztowy, miasto oraz NIP) należy przesłać w ciągu 7 dni od dnia zakupu pod adres Administratora Serwisu. Faktury bez podania odpowiednich danych nie mogą zostać wystawione

5. Zwroty

5.1. Użytkownik ma prawo do rezygnacji z zakupionego abonamentu w ciągu 10 od daty jego wykupienia. W celu realizacji zwrotu, należy skontaktować się z Administratorem.

5.2. Jeśli Użytkownik otrzymał fakturę VAT i dokonał zwrotu, Serwis wystawia fakturę korygującą i dostarcza ją Użytkownikowi drogą elektroniczną. Fakturę przesłaną na adres, który wcześniej służył do korespondencji z firmą, uznaje się za dostarczoną.

6. Postanowienia końcowe

6.1. Serwis dołożył wszelkich starań, aby korzystanie z niego odbywało się w sposób prawidłowy oraz informacje zawarte w Serwisie były kompletne i rzetelne.

6.2. W sytuacji aktualizowania oprogramowania (w tym także wprowadzania nowych funkcjonalności) oraz prac konserwacyjnych, Serwis zastrzega sobie prawo do czasowego wyłączenia działania Serwisu lub niektórych jego funkcji. Abonamenty Użytkowników aktywne w trakcie wyłączenia Serwisu zostaną przedłużone o okres niedostępności.

6.3. Jeśli Użytkownik nie akceptuje Regulaminu, ma obowiązek zaprzestania korzystania z Serwisu oraz usunięcia swojego konta.

 

Partnerzy

Psychologia Społeczna Grupa Trenerska SkillsDesigners
PTTB Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne