O portalu

Szanowna Czytelniczko, Szanowny Czytelniku,

witamy na stronach Polskiego Portalu Psychologii Biznesu. Portal uruchomiony został 1 stycznia 2010 roku z inicjatywy: Dariusza Tryby (DT Media), Jarosława Świątka (Before) i Macieja Chabowskiego (Grupa Trenerska Skills Designers). Jego powstanie stało się możliwe dzięki doświadczeniom, jakie zdobyliśmy przy tworzeniu innego znanego portalu psychologicznego, czyli Polskiego Portalu Psychologii Społecznej.

Nasz portal to baza profesjonalnej wiedzy psychologicznej, która znajduje zastosowanie we współczesnych realiach biznesowych. Na naszych stronach odnaleźć można, m.in.:

1. Aktualności – regularnie uzupełniany serwis wiadomości z branży, doniesień badawczych oraz informacji o istotnych wydarzeniach związanych z psychologią biznesu i jej zastosowaniami.

2. Profesjonalną, stale rozbudowywaną bazę wiedzy zawierającą artykuły, studia przypadków, recenzje najnowszych książek, felietony i porady specjalistów oraz narzędzia, które wykorzystać można w swojej codziennej praktyce.

3. Bazę sprawdzonych specjalistów i firm świadczących usługi związane z wykorzystywaniem i wdrażaniem rozwiązań opartych na profesjonalnej wiedzy psychologicznej. Znajdziecie w niej Państwo, m.in. trenerów biznesu, specjalistów od brandingu, coachów czy ekspertów zajmujących się rekrutacją.

Misją portalu jest popularyzowanie profesjonalnej wiedzy psychologicznej i wskazywanie metod jej zastosowania w codziennej praktyce biznesowej. Staramy się ją realizować poprzez wdrażanie w życie idei poszukiwania inspiracji i narzędzi w wiedzy naukowej.

Mamy nadzieję, że nasz portal stanie się dla Państwa wiarygodnym źródłem informacji oraz miejscem w sieci, które będziecie regularnie odwiedzać. Zapraszamy!

 

Partnerzy

Psychologia Społeczna Grupa Trenerska SkillsDesigners
PTTB Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne