Zapowiedź wydawnicza: „Sztuka skutecznego przywództwa” – POLECAMY!
Redakcja   
poniedziałek, 23 września 2013 19:53

Czego można się nauczyć od Billa Gatesa, Winstona Churchilla czy Marka Zuckerberga? Jak zostać przywódcą światowej klasy? Co czyni lidera naprawdę skutecznym i charyzmatycznym? Między innymi na te pytania odpowiada w swojej książce Terry R. Bacon, który według magazynu Leadership Excellence”, jest jednym ze stu najwybitniejszych myślicieli w dziedzinie przywództwa. Nasz portal objął to wydawnictwo patronatem medialnym.

Dlaczego warto zainteresować się tą książką? Bez wątpienia dowiecie się z niej, jak zidentyfikować źródła władzy i w jaki sposób pozytywnie wykorzystać to i co zrobić, by skutecznie oddziaływać na innych. Poznacie też sprawdzone sposoby budowania przestrzeni władzy, a w rezultacie – wywierania większego wpływu. Autor udowadnia, że nie można wywierać pożądanego wpływu, jeśli nie zrozumie się istoty władzy i nie zbuduje wystarczająco silnych jej fundamentów. Bez władzy nie można mówić o przywództwie ani wywieraniu wpływu.

Atutem książki jest też postać samego autora książki, który jest praktykiem biznesu z wieloletnim stażem. Terry R. Bacon to uznany ekspert, który od ponad 30 lat współpracuje z firmami międzynarodowymi jako innowator, nauczyciel, trener i konsultant w zakresie przywództwa, zarządzania, rozwoju przedsiębiorstw i umiejętności interpersonalnych.

Wydawnictwo ukaże się nakładem Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Premiera książki już 8 października! Więcej informacji na stronie Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego: www.gwp.pl

 

Partnerzy

Psychologia Społeczna Grupa Trenerska SkillsDesigners
PTTB Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne