Jak zaoszczędzić godzinę dziennie? - Recenzja
Maciej Chabowski   
wtorek, 19 lutego 2013 15:22

Tematyka skutecznego zarządzania sobą w czasie to jedno z częściej pojawiających się na szkoleniach zagadnień związanych efektywnością własną. Nic dziwnego, że na półkach księgarni odnaleźć można masę poradników z tego zakresu. Znaczna część z nich zawiera jednakże pewne powtarzalne i często spotykane treści i dla kogoś, kto obeznany jest z tym tematem odszukanie w nich czegoś nowego i „świeżego” może być pewnym problemem.

Ostatnio do mych rąk trafiła jednak pozycja, w której udało mi się dostrzec kilka nowych informacji. Mowa tutaj o książce „Jak zaoszczędzić godzinę dziennie? Sprawne zarządzanie czasem” Michaela Heppella, która poza sprawdzonymi i dobrze znanymi elementami zarządzania sobą w czasie, zawiera także kilka rzadko spotykanych i współcześnie istotnych aspektów tego tematu. Całość opatrzona została dodatkowymi wskazówkami praktycznymi oraz ćwiczeniami, którymi można posłużyć się, aby lepiej zarządzić swoimi aktywnościami. Tych ostatnich jest tutaj uwzględnionych wiele. Heppell wskazuje nam m.in. jak zaoszczędzić czas poprzez właściwe podejmowanie decyzji, skuteczne komunikowanie się z innymi, optymalne wykorzystanie technologii, dobre wykorzystanie czasu wolnego czy weryfikację sposobu użytkowania serwisów społecznościowych.

Powyższe sprawia, że może ona zaciekawić zarówno początkujących adeptów jak i profesjonalistów chcących odświeżyć i uaktualnić swoją wiedzę. Tym samym polecamy ją wszystkim, którzy chcą – zgodnie z tytułem – zaoszczędzić godzinę dziennie.

Michael Heppell - Jak zaoszczędzić godzinę dziennie? Sprawne zarządzanie czasem

 

Partnerzy

Psychologia Społeczna Grupa Trenerska SkillsDesigners
PTTB Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne