Co nowego?
NOWOŚĆ WYDAWNICZA: „WOJNA NA SŁOWA” – zapraszamy do lektury!
Redakcja   
czwartek, 04 czerwca 2015 08:00

Informujemy, że nakładem Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego ukazała się kolejna ciekawa pozycja pt. „Wojna na słowa”. Jej autor - Robert Mayer - przedstawia w niej skuteczną metodę rozwiązywania konfliktów, prowadzenia dyskusji i wygrywania sporów – umiejętność, którą w starożytności nazywano sztuką. W jasny sposób opisuje zasady argumentacji, zwracając szczególną uwagę na cele i sposób konstruowania argumentów. Książka zawiera także liczne opisy wykorzystania prezentowanej wiedzy w praktyce.

 
„Subiektywna psychologia biznesu" - zapowiedź nowej książki Pawła Fortuny
Redakcja   
wtorek, 25 listopada 2014 12:08

Czy myśląc o zagadnieniach związanych z psychologią biznesu zastanawialiście się kiedyś dlaczego Polacy są podobni do kury zielononóżki? Pewnie nie. Być może zadawaliście sobie jednak pytanie o to czym się różni sprzedający od kupującego? Też nie? A może rozważaliście kiedyś czy perfekcjonizm to przekleństwo czy błogosławieństwo?

 
Psychologia zarządzania, czyli jak realizować cele biznesowe dbając o psychikę pracowników
Artykuł sponsorowany   
wtorek, 10 czerwca 2014 11:17

Od kilku lat spotykając menedżerów różnego szczebla słyszę podobne pytania. Jak poradzić sobie z zespołem? Jak zmotywować ludzi do pracy? Co zrobić, gdy nie wszyscy w zespole są równo zaangażowani?  „Czarna owca w zespole”, w jaki sposób z nią postępować? Najczęstsze rozwiązania to zwolnić, wymienić pracownika, nawet przy świadomości wysokich kosztów tej operacji. Jednak czy to jedyne słuszne rozwiązanie? Literatura od dawna opisuje sposoby działań, a biegli tematu jednoznacznie wskazują, że to wyjście powinno być ostateczne. Skąd zatem takie reakcje?

 
Social Media – nowy kierunek studiów podyplomowych na SWPS
Redakcja   
wtorek, 03 grudnia 2013 10:24

Nie ma cię na Facebooku – nie istniejesz. To dotyczy także firm i instytucji. Specjaliści z największych agencji interaktywnych w Polsce, psychologowie społeczni i medioznawcy w ramach nowych studiów podyplomowych Social Media w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej pokażą, jak zaistnieć w sieci i czerpać z tego korzyści biznesowe. Rekrutacja trwa.

 
Warszawa da się lubić
Redakcja   
niedziela, 01 grudnia 2013 22:35

Jest śmiała, nowoczesna, godna zaufania, pomysłowa, odpowiedzialna i odnosi sukcesy. Tak stolicę odbierają warszawiacy, mieszkańcy innych miast i turyści. Symbol Warszawy stanowią Łazienki oraz Pałac Kultury i Nauki, jednak tylko te pierwsze pozytywnie kojarzą się ludziom – takie wyniki płyną z badań Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

 
SWPS doceniona za działalność badawczą! Gratulujemy!
Redakcja   
niedziela, 10 listopada 2013 14:28

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej uzyskała najwyższą ocenę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w zakresie prowadzenia działalności badawczej. Spośród 963 jednostek naukowych, które zostały poddane ocenie, wrocławski wydział SWPS znalazł się w najbardziej prestiżowym gronie 4%, które osiągnęły najwyższą kategorię A+.

 
Recepta na przyszłość wg Philipa Zimbardo
Redakcja   
czwartek, 07 listopada 2013 14:26

Na łamach PPPS ukazał się kolejny felieton Philipa Zimbardo. Kolejne przemyślenia wybitnego amerykańskiego psychologia idą w stronę…przyszłości. A co ma ona wspólnego z naszymi lękami, traumami i stresem? Dowiedz się więcej i kliknij tutaj:

Źródło: Polski Portal Psychologii Społecznej

 
Nowa odsłona serwisu JOBS.PL
Redakcja   
czwartek, 10 października 2013 12:43

Wygląda na to, że w ostatnim czasie mamy prawdziwy wysyp porządków i remontów w internecie. Po spektakularnych zmianach na Polskim Portalu Psychologii Społecznej, przyszedł czas na Jobs.pl. Z informacji dostarczonych nam przez redakcję tego serwisu wynika, że odświeżona szata graficzna i układ inicjują szereg zmian, które mają w najbliższych miesiącach pojawiać się w jednym z najpopularniejszych serwisów pracy w Polsce. Modyfikacje obejmują na razie przemianę wizualną, ale kolejne etapy rozwoju serwisu są już w trakcie realizacji.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5

Partnerzy

Psychologia Społeczna Grupa Trenerska SkillsDesigners
PTTB Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne