Nowy Rok, drugi rok!
Maciej Chabowski   
czwartek, 06 stycznia 2011 17:01

Nasi Drodzy Czytelnicy i Użytkownicy, z okazji Nowego 2011 Roku życzymy Wam samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym (w tej właśnie kolejności) oraz realizacji wszystkich założeń biznesowych. Niech kolejne miesiące dostarczają Wam masy ciekawych wrażeń i przynoszą wiele nowych doświadczeń!

Nowy Rok to w naszym przypadku podwójna okazja. 1 stycznia minął bowiem równo rok od czasu uruchomienia portalu Psychologia-Biznesu.pl. Przez ten czas dostarczaliśmy Wam systematycznie kolejnych newsów i doniesień o ciekawych wydarzeniach. Stopniowo rozbudowywaliśmy też naszą Bazę Wiedzy, w której możecie znaleźć coraz więcej przydatnych w praktyce materiałów i artykułów. Współpracę z nami podjęło wielu specjalistów, którzy podzielili się z Wami swoją wiedzą tak w poradach, felietonach i innych opracowaniach merytorycznych. Miniony rok to także systematyczna współpraca z Polskim Towarzystwem Trenerów Biznesu oraz wydawnictwem Helion.

Dzięki Waszemu wsparciu i zainteresowaniu naszymi publikacjami, czujemy się po tym roku podbudowani i zapaleni do dalszej pracy nad rozwojem portalu. W planach mamy kilka nowych niespodzianek. Chcemy zrealizować pomysły dotyczące m.in. rozbudowy Bazy Wiedzy, organizacji konkursów czy dalszej rozbudowy portalu. Prowadzimy także rozmowy z kolejnymi Partnerami zainteresowanymi stałą współpracą z nami, co bez wątpienia przełoży się już niedługo na widoczne dla Was efekty.

Na zakończenie pragniemy Was wszystkich zachęcić do kontaktu z nami oraz dzielenia się swoimi pomysłami i uwagami w zakresie kierunku, który powinniśmy obrać w dalszym rozwoju naszego portalu. Piszcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Chętnie odpowiemy na Wasze wszystkie pytania i wątpliwości oraz wykorzystamy Wasze sugestie.

Wszystkiego Dobrego,

Wasza Redakcja

 

Partnerzy

Psychologia Społeczna Grupa Trenerska SkillsDesigners
PTTB Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne